KONST / Litografier / Färglitografi 16003318

nr 1600 3318

Lars Erik Falk

(f. 1922), Sverige

"Stockholm". Signerad, numrerad 12/50, daterad 1990. Färglitografi, yttermått inklusive ram: 66x51 cm

Lars Erik Falk, svensk bildkonstnär och skulptör född 1922.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 26 februari 2024
kl 21:01:57

Lars Erik Falk

Läs mer om Lars Erik Falk