KONST / Litografier / Färglitografi 16003318
nr 1600 3318
Lars Erik Falk
(f. 1922), Sverige
"Stockholm". Signerad, numrerad 12/50, daterad 1990. Färglitografi, yttermått inklusive ram: 66x51 cm
Lars Erik Falk, svensk bildkonstnär och skulptör född 1922.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 26 februari 2024
kl 21:01:57
700 kr
800 kr
900 kr
1.900 kr
Lars Erik Falk
Läs mer om Lars Erik Falk